Yuvaya Alıştırmak İçin Köpek Yatakları

admin 24 May 2017 Reklam 279  0

Yuvaya Alıştırmak İçin Köpek Yatakları
Henüz yeni köpek sahiplenmiş kişilerin en çok korktukları şey köpeğin eve, yeni yuvasına adapte olamayacağı oluyor. Yavru köpeklerde bu süreç daha kolay olmakla birlikte yeni bir ortama alışma süreci elbette zor olabilmektedir. Bu konuda size belli başlı görevler düşmektedir. İlk olarak köpeğinizin rahatını sağlamalısınız. Sık sık onunla ilgilenmeli, dışarı çıkarmalısınız ve size alışmasını sağlamalısınız. Aynı zamanda evde rahat olduğu, sevdiği yerleri tespit etmelisiniz. Bu oldukça kolaydır. Sık sık gittiği ve uyuduğu bir yere yatağını yerleştirdiğinizde kendisine ait bir ortam olduğunu hissedecektir. Köpek yataklarıhem rahat oldukları için hem de farklı boyutlarda üretildiği için kullanışlıdır. Farklı desen ve renklerde hem evinize hem de köpeğinize uygun yatağı bulabilirsiniz.
Acana Köpek Maması Çeşitleri
Köpeğiniz için doğru mamayı seçmek köpeğinizin çok daha mutlu olmasını sağlayacaktır. Doğru seçim hem mamanın kalitesiyle ilgili hem tadıyla ilgili hem de köpeğinizin yaşıyla ilgilidir. Kaliteli içerikle hazırlanmış mamalar hem daha besleyicidir hem de daha uzu süre tokluk hissi verirler. Kaliteli mamaların diğer mamalara göre daha az tüketildiğini zaten fark edebilirsiniz. Bunun dışında Acana köpek mamasıfarklı tatlarla sunulmaktadır. Nasıl her insanın damak tadı farklıysa bu köpeğiniz için de geçerlidir. Kuzu etli, sığır etli, tahıllı ya da tahılsız gibi pek çok tat seçeneği bulunmaktadır. Buna ek olarak köpeğinizin cinsine ve yaşına uygun bir mama seçtiğinizde köpeğinizin en iyi ve sağlıklı şekilde beslendiğine emin olabilirsiniz.
Köpek Maması İndirimleri
Köpek sahiplenen kişilerin hayatlarındaki ilk değişimler maddiyatla geliyor. Birçok kişi evcil hayvan bakma işinin bu kadar masraflı olduğunu bilmiyor. Uygun fiyatlı köpek mamasıçeşitleri ise her zaman iyi olmayabiliyor. Ancak yine de indirimlerden faydalanma fırsatınız olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Köpek mamaları kolayca bozulan bir şey değil, ıslak mama olmadığı sürece tabii. Bu yüzden indirim olduğu zamanlarda alışveriş yapmanız sorunu büyük ölçüde çözecektir. Ayrıca büyük paketler aldığınız takdirde fiyat çok daha uygun hale geliyor. 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti almaya Petlebi ile alışverişe başlayabilirsiniz.

Etiketler:
Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

“Yuvaya Alıştırmak İçin Köpek Yatakları” üzerine 1 yorum

  1. şafak güler dedi ki:

    resimdeki yuvanın aynısı nereden bulabilirim. çok hoşuma gitti. bilgi verirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir