Yaşam Portalı ile Hayatınızı Kolaylaştırın

admin 19 Mar 2018 Önerdiğim Firmalar 92  0

 

Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde internette dolaşırken yeni projeleri inceliyordum. Karşıma bazı siteler çıktı, en beğendiğim bu siteyi siz değerli takipçilerim ile paylaşmak istedim. Bu sitenin adı yaşam portalı, sitenin içeriğini kendi ağızlarından size anlatacağım.

“Bazen hayatımızda yapadığımız şeyler hakkında zorlanırız ve internette arayışa geçeriz. Karşımıza binlerce sonuç çıkar. Bu bilgilerin çoğu yanlış bilgiler olur ve güvenmek istemeyiz. Bundan dolayı güvenecek şeyler ararız. Tam bu sırada işe elimizi atma gereksiniminde bulunduk. Yaşam ile alakalı sorularınıza cevap getirecek güvenilir bir platform geliştirdik. Soru sor kısmından sorularınızı soruyorsunuz ve bizde alanında profesyonelleşmiş yazarlarımıza cevaplatıyoruz. Bu sayede soruyu soran kişinin isminide belirtiyoruz. Yani sizle aynı sorunu yaşayan kişiler de sitemize girip sorunu çözebiliyorlar.”

Ben kendi yorumumu da katmak istiyorum, bu portal sayesinde insanlar güncel sorunlara cevap bulabilir. Hemde insanlar isimlerinin çıkacağı için aklına takılan her şey soracak. Bu sayede yeni bir sosyalleşme ortamı oluşacak.

Neyse beni bilirsiniz, lafı uzatmayı sevmem. İsterseniz yasam.gen.tr adresine giriş yaparak portala adım atabilirsiniz.

Blog Sayfası açacağım Hangi Hosting Firmasını Tercih etmeliyim?
Önerdiğim Türk Sunucu Firması! – Kodzer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir