Özledik..

Ucuz ve Katlanır Cam Balkon Modelleri

admin 07 Tem 2017 Reklam 54  0

Cam balkonlar kullanıldığı alanda estetik bir görünüm yaratan yeni nesil ürünlerdir. Bir süredir kullanımda olan balkonlar için farklı seçeneklerde modeller bulunmaktadır. Katlanır cam balkon modelleri, sürgülü cam balkon modelleri, eşikli cam balkon modelleri ya da eşiksiz cam balkon modelleri gibi ayrımlar yapılmıştır. Bu modeller kullanım amacı olarak farklı mekanizmalar ile çalışmaktadır. Örneğin dar bir alanda kullanım sağlanacaksa katlanır modelin seçimi daha mantıklı olur. Katlanır camlar arasında fitiller kullanılır. Cam balkon fitilleri bu ürünlerin ana malzemelerinden biridir.

Alüminyum Fırçalı Fitiller

Katlanır Cam Balkonların Fiyatı

Katlanır cam balkon modelinde cam paneller kendi üzerinde katlanarak açılıp kapanma prensibine sahiptir. Bu üründe kullanılacak olan alanın boyutu, beraber çalışılacak olan firma ve kullanılacak olan  diğer malzemelerin fiyatlarına göre bir maliyet hesabı yapılabilir. Cam balkon fitil fiyatları, kullanılan camların özelliklerine göre değişen fiyatlar üzerinden ortalama bir hesap yaparsak 750 ila 1000 tl arasında bir maliyete sahip olduğu söylenebilir. Ancak unutulmamalıdır ki bu fiyat ortalama olarak hesaplanmıştır ve değişiklik gösterebilir.

Şeffaf - Plastik - Polikarbon Fitil

Katlanır Cam Balkon Nerede Kullanılır?

Cam balkonlar her ortama uyum sağlamaları sayesinde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Bu üründe bulunan modellerden bir tanesi de katlanır cam balkonlardır. Özellikle dar alanlarda kullanıma daha elverişli olan bu ürün her yerde kullanılabilir. Kış bahçesi yapımında, kafelerde, otellerin teras bölümünde, vitrinlerde ve iş yarlerinde olmak üzere geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bu ürün içinde cam balkon fitilleri kullanımı mevcuttur. Cam balkon fitili fiyat ve ürün seçenekleri olarak kendi içinde gösterdikleri seçenekler ile katlanır cam balkonlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Mıknatıslı Alüminyum Fitil

Katlanır Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Öncelikle katlanır cam balkonların katlanma prensibine bağlı olarak açılıp kapandığını belirtmiştik. dış ortam ile iç ortam arasındaki ilişkiyi kestiği için 4 mevsim kullanıma elverişlidir. Bu ortamlar arasındaki bağı kesmesi size bağlı bir durumdur. Çünkü dilediğiniz zaman panelleri açıp kapatabilirsiniz. Cam özelliğinden dolayı panoramik bir görüntü sağlar ve size manzaranın keyfini sunar. Bina yapısında herhangi bir değişiklik yaratmaz. Kurulumu oldukça kolaydır. Temizliği pratik bir şekilde hızlıca halledilebilir. Mimari açıdan göze hitap eden bir tasarımı vardır.

Kaynak : Fitilshop.com

admin

{admin}

Ömrünün %90 'ını projelerinde geçiren ve geçirmeye devam eden bir girişimci.
Oki Orjinal Toner
Burs Veren Yerler
Havuz Malzemeleri
Türk Üreticisini Dünyaya Ulaştıran Dernek – EVSİD

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir