Türk Üreticisini Dünyaya Ulaştıran Dernek – EVSİD

admin 07 Tem 2017 Reklam 241  0

Ülkemizde üretim yapan firmaların çeşitli dernek ve kuruluşlar içerisinde yer alması kendi ticari çıkarlarına olmaktadır. Globalleşen dünyamızda ticari faaliyetlerini ülkemiz sınırları içerisinde tutan firmalar uzun soluklu başarılı olamamaktadır. Özellikle her geçen gün artan sektörel içi rekabet firmaların birbirleriyle daha sistematik ve strateji sel mücadele etmesine neden olmaktadır. Ayakta durma adına yapılabilecek en akılcı çözümler, firmaların kendi sektörleri içerisinde yer alan dernek veya kuruluşlara üye olmalarıdır. Banyo eşyası üreticileri başta olmak üzere ev ve mutfak eşyası üretici olan tüm firmaların rahatlıkla üye olabildikleri EVSİD, her geçen büyüyen yapısı ile Türk üreticisini dünyaya ulaştıran dernek olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Turkish Home & Kitchenware Cluster

EVSİD İle Üretim ve Satış Hacmini Büyütün

Ülkemizde ev ve mutfak ürünleri üretimi yapan firmaların oluşturduğu EVSİD, firmanız için düşündüğünüz üretim ve satış hedeflerinizi sizin adına büyütmektedir. Nasıl mı? Üye sayısının 150’ye yaklaştığı derneğin gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı bağlantıları sayesinde elde ettiği tecrübe, başarı ve çalışmalar ile üyelerine büyük destek sunmaktadır. Plastik banyo eşyaları üretenler dahil daha birçok kuruluşun yurtiçinde kalan üretim ve satış rakamlarını proje ve çalışmalar ile yurtdışına çıkarmaktadır. Dernek kendi adını duyururken üyelerine kazandırdığı başarılar ile ülkemiz ekonomisine de büyük katkılar sunmaktadır. Türkiye’nin 2023 ihracat hedefleri doğrultusunda katkılar sağlayarak gerek yabancı yatırımcının ülkemize gelmesini gerekse de Türk üreticisinin adını dünyaya ulaştırmaktadır.

Hindistan Ev ve Mutfak Eşyaları Pazarı Semineri

EVSİD İle Dünya Markası Olabilirsiniz

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği üyelerinin her birine bir dünya markası olma fırsatını sunmaktadır. Bünyesinde bulunan plastik banyo eşyası üreticileri başta olmak üzere diğer tüm ev ve mutfak eşyası üreticilerinin her biri için yaptığı stratejik çalışmalar sayesinde kendilerine yeni projeler sunmaktadır. Üyeleri çeşitli projeleri değerlendirmek suretiyle kendisine en uygun gelen yurtdışı çalışmasına katılım sağlamak suretiyle çeşitli tanıtım ve fuarlara katılarak gerek üretim gerekse de ürettiği ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerine satma fırsatını elde edebilmektedir. Üyeler kendilerine sunulan projeler sayesinde bu başarıları elde ederken aynı zamanda bir dünya markası olma yönünde yol kat etmektedir.

Hong Kong Mega Show 2017 Fuarı

Kaynak : Evsid.org

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

“Türk Üreticisini Dünyaya Ulaştıran Dernek – EVSİD” üzerine 3 yorum

  1. Ayşe dedi ki:

    Temizlik makineleri üretici firmalar için de benzer dernekler var mı? Şu anda sadece fuarlardan aracı olan kar amaçlı firmalar var.

  2. Taç dedi ki:

    Bu tip hareketler sektörde çok önemli. Özellikle üreticilerimizin gerçekten el üstünde tutulması gerektiğine inanıyorum.

  3. kucukten başlayan hayalleri olanlar için güzel fırsarlar var . değerlendirildiğinde bir çok markalar ortaya çıkabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir