Medyum Olcay’a güvenebilir miyiz?

admin 06 Mar 2017 Reklam 269  0

Hangimiz merak etmeyiz ki tılsımlar, etkileri, medyumlar ve onların gizemli dünyası… Kendini medyumluk alanında kanıtlamış, başarısı ve yeteneği herkes tarafından bilinen ve takdir edilen Ülkemizin en önde gelen ve tecrübesi ile yıllardır bir çok insana yardımcı olan Medyum Olcay Hoca ile bir söyleşi yapıp, merak edilen konular hakkında bilgiler almaya çalıştık.Çok yoğun gündeminin arasında bize vakit ayırdığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Son günlerde sahte Medyumlar ve onlar tarafından mağdur olan insanlar hakkında pek çok haber ve forum sitelerinde yorumlar görmekteyiz. Bunun üzerine kendisini ve ilmini bildiğimiz Medyum Olcay ile röportaj gerçekleştirdik ve siz değerli okurlarımızın da ilgisini çekeceğini düşünmekteyiz. Uzun zamandır bu alanda çalışmalarını sürdüren ve Havas ilmi konusunda bir çok eğitimi bulunan Medyum Olcay ve ondan yardım alan insanlardaki başarısını bilmekteyiz. Ülkemizde hemen her ilden bir çok insan, hatta yurdışında yaşayanlar bile internetteki web sayfası olan www.buyu.net sitesinden ya da 0532 367 13 25 numaralı iletişim hattından Medyum Olcay’a ulaşıyorlar ve sorunlarına çözüm buluyorlar.
Ancak son dönemlerde özellikle internet üzerinde bir çok medyum sayfası bulunmakta ve gerçekten medyum olup olmadıkları bilinmemektedir. Biz de bu Medyum Olcay Hocaya sorularımızı yönellttik ve cevaplarını aldık.

Bu sektörde adını kanıtlasmış ve adını duyurmuş başarılı Medyumlardan biri sizsiniz Olcay Bey. Bu nedenle bize biraz kendinİzden ve işinizden bahseder misiniz?

Aslen İzmir’liyim ve 10 yıldır Medyumluk mesleği ile uğraşıyorum. İşime ve ilmime olan saygım sonsuzdur. Medyumluk mesleğinin ilmi Havas ilmidir. Öncelikle bir ilimle uğraştığımın son derece farkında bir çalışma ilkesi oluşturdum. Çünkü hizmet verdiğim kesim insanlar ve sıkıntıları olan insanlar. Yani acıları, travmaları, mağduriyetleri hatta bezen hayati durumları söz konusu olabiliyor. Bu yüzden önce anlamak ve anlaşılmak olarak başlarım benden yardım isteyen insanlara. Eğer doğru teşhisi koyamazsanız, doğru tedaviyi de asla uygulayamazsınız. Bu da insanların umutlarının yıkılmasına, hayal kırıklıkları aşamalarına ve tabiki maddi zarar uğramalarına neden olur. Bu yüzden işimin sorumluluğunu ve ehemmiyetini son derece önemsiyorum. Ayrıca ilmim ile ilgili sürekli araşatırma ve geliştime içerisindeyim. Biliyorsunuz ki Havas İlmi yüzyıllar öncesine dayanır. Bu yüzden ilmimin öznü anlayıp, onu öğrenip, geliştirip, yararlı hizmetler sunmayı bir sorumluluk olarak benimsemiş durumdayım.

Peki size başvuran insanlarda yapılan işlemlere nasıl karar veriyorsunuz?

Dediğim gibi. Bu bir ilim ve önce teşhisi doğru koymak gerekir. Bu yüzden bana gelen ya da ulaşan insanları dikkatle çok ayrıntılı olarak dinlerim. Bu sırada notlarımı alır, illaki bakımlarını gerçekleştiririm. Günde en az 100 kişiile görüşme yapıyırum. Ama dikkatimi ve algımı kiminle görüşüyorsam onun üzerine yoğunlaşıyorum. Sonra nelerin etkili olbileceğini çıkartıyorum ve en doru işlemi yada tılsıma karar veriyorum. Örneğin Aşk büyüsü ve bağlama büyüsünü herkes aynı bilir ama değildir. Her eşinden ayrılana ya da aralarına soğukluk girmiş kişiye aşk veya bağlama yapılmayabilir. Vefk, celp, papaz büyüsü, kişiye özel işlem…. Bunları çoğaltmak mümkün. Ama yaşanan duruma göre doğru işlemi yapmak başarıyı sağlar ve sorunu çözer. Amacım her zaman başarı ve çözüm olmuştur. Yukarıda biraz saydığım işlemler ve bunlar gibi bir çok işlemin hazırlanışı farklıdır. Bazılarının hazırlanması için 15 gün sürebilen titiz çalışmalar gerekebilir. Ayrıca her işlemin hazırlandıktan sonra bir etki süresi vardır. Mesela papaz büyüsü çok etkili ve ömürlük bir işlemdir.Ama kişiye özel işlem papaz büyüsünden bile daha etkilidir. Tabiki hazırlanışı süresi çok farklıdır. Hali ile ücretlendirmeleri de farklı olacaktır.

Peki son zamanlarda sahte Medyumların sayısında çok artış oldu ve mağdur olan bir çok insan var. Bu konuda neler söyleyeceksiniz? İnsanlara önerileriniz neler olacak?

Maalesef her emek olan yerde olduğu gibi bizim mesleğimizde de korsanlar var. İnanın ben de bu konuda çok üzülüyor ve bunlarla mücadele etmek için elimden geleni yapıyorum. Maalesf insanlar bu Medyumlukla alakası olmayan insanlara inanabiliyor ve hem manevi hem maddi bir çok kayıp yaşıyor. Bu nedenle insanlara tavsiyem konuştukları kişiyi gerçek bir medyum mu iyice araştırsınlar. Konuşurken önce para merkezli konuşan, teknik anlamda yeterliliğini görüşmeye dökemeyen kişilere karşı da dikkatli olsunlar. Umut tacirinin esiri olmamak için kime ne yaptırdığından emin olmak gerekiyor.Yani doğru kişiyi seçmek aslında yaşanılan sorunun çözümüne doğru atılan en doğru ilk adımdır. Çünkü yanlış yapılan işlem bile hiç istenmeyen noktalara götürebilir. Bir de şunu belirmek istiyorum ki ben bana gelen bütün kişilere önemle belirtirim. Asla hiçbir şey yüzde yüz değildir.Bu nedenle işlem yaptığım insanalara olumlu sonuç alama olasılığımızı mutlaka söylerim. Eğer insanlar medyum ile konuşurken çok kesin, garanti gibi ifadeler duyuyorlarsa bu kişilere inanamamalarını tavsiye ederim. Ben bana gelen kişinin isteğine destek olabilecek metodları uygularım. Ama rabbim ile bir anlaşmamız yok. Bunu belirtmekte kesinlikle fayda olacağını düşünüyorum.
Eğer bana ulaşmak isterlerse resmi web sitem olan www.medyumolcay.com ya da 0532 367 13 25 nolu telefon numaramdan arayabilirler.

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir