Limeksofis Şirket Çözümleri

admin 05 May 2017 Reklam 471  0

Limeksofis Şirket Çözümleri
Kodak Alaris Distribütörü olan Limeksofis, Kodak markasının Türkiye kullanıcılarına hizmet eden bir kuruluştur. Şirket içerisinde hızlı ve kesintisiz iş akışını sağlayabilecek çözüm arayışında olan müşterilerinin seslerine kulak veren ve her daim onların yanında olan Limeksofis, teknolojinin takipçisi olarak dünyadaki yenilikleri ilk kez Türkiye’ye taşımayı ilke edinmiştir. Tarayıcılar, dijital baskı ürünleri ve yazılımlar alanındaki çalışmalarını kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak ulaştırmayı ve aynı zamanda da en uygun bütçe karşılığında en ideal ürünleri sunmayı temel ilkelerinden kılmıştır.
Temel düzeyde bulunan firmalardan başlayıp en donanımlı ve en profesyonel şirketlere varıncaya kadar tüm ofis ihtiyaçlarını bilen ve kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürünleri müşterilerine tercih olarak sunan Limeksofis firması, yıllardır edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeleri doğrultusunda en güvenilir hizmeti vermektedir. Sektör içerisinde bulunduğu uzun yıllar boyunca dijital arşiv teknolojileri ve çözümleri ile ilgili faaliyetlerin öncüsü olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Limeksofis Kodak Türkiye distribütörü olup gelişen teknolojinin her anını Türkiye’ye en kısa süre içerisinde nakletme çalışmalarını sürdürmektedir.
Limeksofis Görüntüleme Çözümleri
Kodak Alaris markasının güvenirlilik çatısı altında ve Limeksofis hizmetleri ile birlikte sunulan görüntüleme çözümleri; müşterilerin dijital ve baskılı kaynaklardan istenen verilerin alınıp bir araya getirilmesini, eldeki verilerden değerli bilgilerin analizi ardından ayrıştırılmasını sonuç itibari ile doğru verilerin doğru kişilere veya departmanlara doğru zamanda iletilmesini mümkün kılmaktadır.
Limeksofis firmasının sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerden bazıları; ödüllü tarayıcılar, bilgi yönetim ve yakalama yazılımları, geniş bir alana yayılmış olan servis ağı, teknik destek hizmetleri olarak sayılabilir.
Limeksofis Kodak Çözümleri
Kodak Alaris bünyesinde üretilen ve değerli müşterilerine sunulan tarayıcılar, dijital baskı ürünleri ve özel yazılımlar Limeksofis firmasının müşteri memnuniyeti politikası ile birlikte Türkiye pazarına dahil edilmektedir. Kodak marka cihazların ülkemize girişinde birebir yetkili firma olması sebebi ile Limeksofis bünyesinden tercih ettiğiniz ürün her ne olursa olsun yedek parça ve sarf malzemelerinin temini ile ilgili yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmış olursunuz. İhtiyacınız olan ürün elektrik elektronik ürünü ise satın alma işlemlerinizi yetkili adreslerinden yapmanızı tavsiye ederiz. Kodak Türkiye distribütörü olarak Limeksofis, gerekli teknik bilgi desteğini ve diğer tüm taleplerinizi size sağlayacak ve güvenli bir alışveriş ile sizleri memnun edecektir.

http://www.limeksofis.com/distributor/3/kodak-alaris

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

“Limeksofis Şirket Çözümleri” üzerine 1 yorum

  1. Jale Talya dedi ki:

    Dijital baskı alanında işlemler yapanlar kesinlikle bu tarz kaliteli firmalarla çalışmalılar. Bir dijital baskı günümüzde çok kaliteli olmalı ve bu alanda firmaların sürekli olarak kendilerini güncellemeleri gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir