Geometrik Döşemelik Kumaşlar ile Evleriniz Şenlensin

admin 07 Tem 2017 Reklam 320  0

Döşemelik kumaşlar genellikle evinde yenilik ve yeni heyecan arayanların ilk tercihleri arasında yer alır. Ev ortamında kullandığınız mobilya ürünleri, koltuk, sandalye, kanepe, kırlent, berjer ve puflarınızı yeniden kaplayabilirsiniz. Bu kumaşlar sayesinde kullandığınız bu ürünleri evinize ilk defa almış gibi hissedeceksiniz. Sinay tekstil marka olarak ev tekstilinde birçok ürünü ile ön plana çıkarken, döşeme işleminde kullanılan kumaşları ile fark yaratmaktadır. Birbirinden şık, renkli, canlı ve çeşitli desenlere sahip kumaşları ile dilediğiniz ev ürününüzü başkan yaratmak artık sizin elinizde.

Paradays 1009D - Kadife Döşemelik Kumaş

Döşemelik Kumaş Çeşitleri

Evinizde kullanılan birçok eşyanızı atıp yenisini almaya gerek duymadan döşemelik kumaş çeşitleri ile yeniden kaplatabilirsiniz. Yapmanız gereken zevkinize ve evinize uygun kumaşı seçmeniz yeterlidir. Kumaş çeşitleri bakımından Sinay tekstil sizlere avangart, desenli kumaşlar, ithal kumaşlar, kadife kumaşlar ve keten kumaşlardan oluşan koleksiyonunu sunmaktadır. Her bir kumaş çeşidi kendi arasında çeşitli ürünleri barındırmaktadır. Ürün çeşidi bakımında gayet zengin bir koleksiyon sunan markanın en çok tercih edilenleri arasında desenli kumaşlar gurubunda yer alan geometrik kumaşlar ön plana çıkmaktadır. Bu ürün çeşidi diğerlerinden farklı kılan ön önemli özelliği görselliği ve şıklığıdır. Son teknoloji dijital baskı teknolojisi ile basılan bu ürünler içeriğinde birçok rengi, şekli ve deseni rahatlıkla barındırmaktadır. Geometrik şekil ve desenler ev ortamında kullanılan eşyaların daha canlı ve gösterişli olmasını sağlamaktadır.

Fiesta B-2309 Desenli Kadife Döşemelik Kumaş

Döşemelik Kumaş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizde bulunan birçok ürünü döşemelik kumaş ürünleri ile rahatlıkla kaplayabilirsiniz. Bu ürünleri tercih edilmesi sırasında birtakım hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunların başında ürünün kalitesi ve dayanıklılığı gelmektedir. Kaplayacağınız yüzeyde bu kumaşlara uzun süre kullanmak gerekmektedir. Sinay ev tekstilinin geometrik desenli kumaşları özellikle aşınmaya karşı dayanıklıdır. Dayanıklılığının yanı sıra bu ürünler tay tüyü kalitesi ile yumuşak bir yüzeye sahiptir. Dilerseniz ara fon olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumaş seçiminde ürünlerin sağlıklı ve hijyenik olması da son derece önemlidir. Özellikle kendi sağlığımızın yanı sıra evinizin neşe kaynağı olan çocuklarımız sağlığı içinde kumaşın kalitesi, güvenirliliği de son derece önemlidir. Marka olarak Sinay sizlere bu güveni vermektedir.

Fiesta B-1011 Desenli Kadife Döşemelik Kumaş

Bu yazı; Sinay.com.tr’deki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir