Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

admin 26 Oca 2018 Reklam 152  0

Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

 

Kadınlar için hazırlanmış birçok kadın sitesi mevcuttur. Ancak ev hanımları için özel tasarlanmış bir web sitesi nerede ise yok denecek kadar azdır. Ancak Hanımın Evi genelde tüm kadınlara hitap etse de özelde ev hanımları için hazırlanmış bir platformdur. Ev hanımları için özel bir konsept ile tasarlanmış bu web sitesi bir kadının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte hazırlanmıştır.

Hanımın Evin’de neler var?

 

Mutfak, Evde Yaşam ve Aile, Moda & Sağlık & Aktüel, Kadın Kadına, Kadın Anlar Halimden, Kültür Eğlence gibi kategorilerden oluşan web sitesi içerinde özellikle ev hanımlarının tüm merak ettiği sorularının cevabını bulabileceği içerikler mevcuttur. Özellikle instagram gibi sosyal mecralarda satış gerçekleştiren kadınların faaliyetlerini ücretsiz olarak yürütebileceği E-ticaret bölümü de faaliyettedir. Bu bölümde kadınlar ek gelir elde etmek adına tanıtım yazısı yazabilir ve ürünleri ile birlikte satış instagram sayfalarını tanıtabilirler. Hızla büyüyen haniminevi.com kısa süre içerisinde bir çok kadın tarafından ilgi görmüştür. Kadın takipçilerinin birbirleri ile iletişimde olmasını sağlayan bu bölümde sosyal platformlar hem takipçi sayısını arttırabilecek ve potansiyel kadın müşterilere ulaşabileceklerdir.

Kadın Paylaşım Platformu?

 

Bu kadın web sitesinin diğer bir özelliği ise bir paylaşım platformu olmasıdır. Yani kadınlar buraya girip sadece mevcut olan yazıları okumayacaklar. İsterlerse kendi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini paylaşacaklar isterlerse de aklındaki soruları “Meraklı Sorular” kategorisinde paylaşım uzman yazarlardan bilgi alabileceklerdir. Ayrıca diğer hiçbir sitede mevcut olmayan “Erkeğe Serzeniş”, “Kadının Rüyası”, “Alışveriş Listem” gibi özel bölümler de mevcuttur. Aslında kadınlara özel bir blog tarzı hazırlanmış bu sosyal platform başta ev hanımları olmak üzere kadınların şimdiden vazgeçilmezi oldu diyebiliriz.

 

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Kardan Mili – Şaft Lider Balans Kalitesiyle

“Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com” üzerine 1 yorum

  1. bernard lafond dedi ki:

    Ev kadınlarımız artık daha fazla girişimde bulunmaktadır bu aslında cok iyi birşey. Ev hanımlıgı ismi yakında hiç lafı geçmeyeek duruma gelecek sanırım:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir