En Güncel Uygulamalar Habule de

En Güncel Uygulamalar Habule de

admin 05 Oca 2017 Reklam 51  0

En Güncel Uygulamalar Habule de

Son zamanların en çok indirilen ücretsiz ve ücretli uygulamaları bulmanız için tek adres www.habule.com  . Şık tasarımı ve basit ara yüzü ile kullanıcılarını zorlamadan hizmet veren sitemiz sizler için profesyonel editör ekibiyle gece gündüz demeden yeni oyunlar, yeni uygulamalar yüklemeye devam ediyor.

Habule de siz değerli kullanıcılarımız için Symbian (Java cep), iPhone ve iPad, Android ve Windows uygulamalarını tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlıyoruz. Diğer sitelere göre daha az reklamlı ve kolay indirmenizi sağlayan tasarımımız ile kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Symbian işletim sistemi için üretilen WhatsApp Messenger (Symbian), Java Oyun Paketi, ZipMan, Cep Sözlük, Facebook Mobil, Cep Okey Oyunu ve Cep Geyik Avı Oyunu gibi bir çok oyun ve uygulama Habule de sizler için yayında.

Bu gibi uygulamaların yanı sıra Cep Namaz Vakitleri Programı Java, Opea Mini, Nokia 62 Adet Java Oyun ve Java Okey ve Batak Oyunu gibi bir çok paket şeklinde Java uygulaması ve oyunu Habule de yer alıyor.

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir