Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler

admin 18 Şub 2018 Reklam 72  0

Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler

Emeklilik hesaplama
, yaş şartlarını taşıyan ve gerekli hizmeti görenlerin ne zaman emekli olacaklarını öğrenmek istemeleri üzerine yapılan bir hesaplamadır. SGK, emekli Sandığı, Bağ-Kur gibi sendikaların emeklilik hesaplama işlemleri sisteme üzerinden yapılmaktadır. Bu hesaplama aracı sayesinde detaylı bilgilere ulaşarak emekli yaşınızı ve gününüzü girmiş olduğunuz bilgiler sayesinde detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Fazla mesai hesaplama
, haftalık olarak belirlenen çalışma saatinden fazla çalışanların ne kadar çalıştıklarını ve ne kadar ücret alacaklarını öğrenmeleri için hesaplanan bir sistemdir. Haftalık olarak çalışma saati değiştiği için ek ücretlerde değişmektedir. Sistem net bilgiler verdiği için haftalık olarak çalışma saatinizi girdikten sonra çalışma saati dışındaki saatlerinizi ve ücretinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Kıdem ihbar hesaplama
, işten çıkarılan işçilerin alacakları tazminatları hesaplamaları için geliştirilen araçtır. İşten çıkarıldıktan belirli bir süre sonra işçiler işverenden tazminat isteyebilme hakkına sahip olmaktadırlar. Bu nedenle alacakları tazminatları hesaplamak ve detaylı bilgileri elde etmek isteyenler bu aracı kullanabilir. İşe giriş ve çıkış tarihlerini sisteme girdikten sonra hesaplama yapabilirsiniz. Bu hizmet için e devlet giriş gerekmektedir.

Rinoplasti Doktoru
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com
Kardan Mili – Şaft Lider Balans Kalitesiyle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir