Bursa’yı Her Yerden Takip Edebileceğiniz Haber Sitesi

admin 07 Tem 2017 Reklam 168  0

Sadece Bursaport.com’a tıklayarak ekonomi, magazin, medya, bilim, sağlık gibi alanlara anında erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Bursa son dakika haberlerine de direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. Sitede sadece Bursa’ya özgü haberler olmadığı için birçok yerden insan Bursaport’u kullanmaktadır. Anlık gelişmelerden haberdar olmak için dilerseniz, kayıt da olabiliyorsunuz. Birden fazla kategoriye sahip olduğu gibi ekonomi, döviz, parametre gibi konularda da detaylı bilgilere yer vermektedir.

'Kıbrıs Konferansı bir sonuca varmadı'

Tarafsız ve Gerçekçi Yazarlar

Bursa ve ülke çapında yayın yapan Bursaport, okuyucuları için bir de köşe yazıları bölümü sunmaktadır. Buradan sitede bulunan birçok yazara ait gündelik yazıları okuyabilirsiniz. Gerek yerel gerekse ulusal konular hakkında her gün birbirinden farklı yazılar yazmaktadır yazarlar. Bursa haberler kategorisinin yanı sıra, köşe yazıları konusunda da oldukça iyidir. Güncel, siyaset, ekonomi, sağlık ve benzeri ilgi çekici alanlarda yazılar yazılmaktadır. Günlük olarak takip edebileceğiniz gibi geçmişe dönük olarak da yazarlara göz atabilirsiniz.

Özdağ, yeni partinin genel başkanını açıkladı

Spor Haberleri ve Gelişmeleri Burada

Belirttiğimiz gibi sadece siyaset, güncel, ekonomi, magazin gibi alanlar değil aynı zamanda birçok spora ait gelişmeler ve değerlendirmeler de Bursaport.com’da yer almaktadır. Bursaspor’un durumunun dışında ilçe çapındaki voleybol, basketbol, hentbol, tenis, futbol gibi bazı spor alanlarındaki başarılardan da sitede söz edilmektedir. Bursa haber sitesi kapsamında, kimi zaman köşe yazılarında da sporla ilgili analizler yer almaktadır.

Kaynak : Bursaport.com

Rinoplasti Doktoru
Emekli Olmandan Önce Bilmeniz Gerekenler
Hisse Senedi Nedir Öğrenmek İstiyorum!
Ev hanımlarının ayrıcalıklı sitesi haniminevi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir