Antalya Temizlik Şirketleri Tavsiye

admin 27 Oca 2017 İnceleme 45  0

Antalya Temizlik Şirketleri Tavsiye

Marina Temizlik Şirketi’ni internet üzerinden gerçekleştirdiğim aramaların sonunda buldum. Aramalarım sırasında Antalya en iyi temizlik şirketleri arasında yer aldığına dair bilgilere ve şirketin temizlik hizmetinden daha önce yararlanmış olan kişilerin olumlu yorumlarına eriştim. Şirketin iletişim kanalları vasıtası ile şirket ile iletişime geçtim. Şirket evimin temizliği ve evdeki eşyalarımın herhangi bir şekilde kaybolmayacağı ve zarar görmeyeceği konusunda bana garanti verdi. Şirket ile genel ev temizliği konusunda anlaştık ve evimde temizlik sırasında nasıl temizleyiciler ve nasıl bir temizlik yöntemi izleyecekleri konusunda şirkete sorular sordum.

Şirket tamamen doğal ve insan sağlığına zararlı olmayan temizlik malzemeleri kullandıklarını belirttiler. Özellikle kimyasal maddelere alerjisi olanlar ve bebekler, çocuklar gibi bu tarz maddelerden zarar görmemesi gereken kişileri düşündüklerini bana ilettiler. Aynı zamanda temizlik yöntemi olarak da evi en kısa sürede, en hijyenik şekilde temizleyecek temizlik araçlarından yararlandıklarını; personellerinin temizlik konusunda deneyimli ve profesyonel kişilerden oluştuğunu söylediler.

Marina Ev Temizliği Hizmetleri

Şirket anlaştığımız gün ve saatte çalışanlarını adresime gönderdi. Çalışanlar güler yüzlü ve iletişimi iyi personellerden oluşuyordu. Şirket personelleri evimi temizledikten sonra evime geldim. Evimin tüm odalarını, banyo, tuvalet, balkon gibi bölümlerinin detaylı bir şekilde temizlenildiğine ve eşyalarımın yerinin değiştirilmediğine şahit oldum. Evim mis gibi kokuyordu ve her yer yoğun temizliğin ardından parlıyordu. Rahatsızlık veren kokuda ve cinste herhangi bir temizlik malzemesi kullanılmamıştı. Aynı zamanda evimin en ince köşeleri dahi temizlenmiş; tozu alınmış ve silinmişti. Aynı zamanda evimin camları adeta parlıyordu, teşekkürler Marina Temizlik 

Camların hem iç hem dış cephesi büyük bir özen ile temizlenmiş; tüm o toz ve yağmur damlalarının lekelerinden arındırılmıştı. Evimin tüm camlarının tertemiz olması, evimin içerisinde adeta bir bahar havası esmesini sağlamıştı. Şirket çalışanları evim hakkındaki düşüncelerimi şirkete dönüş mesajı olarak gönderebileceğimi; hem olumlu hem eleştirel tüm yorumları dikkate alarak çalışmalarını daha ileriye taşıdıklarını söylediler.
Size şunu söyleyebilirim ki, temizlik şirketleri arasında en iyi ve en kaliteli temizlik şirketi olarak gördüğüm Marina Temizlik Şirketi’nin hizmetinden gözünüz kapalı yararlanabilirsiniz.

Site adresi: http://marinatemizlik.com/

Telefon: 0531 316 10 00

Yorumla.online İncelemesi!
EsnekÖdeme.com İncelemesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir